1
0

سلام آقای دکتر خیلی سپاس گزارم از اینکه وقت میذارین و به تک تک سوالا با حوصله جواب میدین واقعا بی نظیرین.آقای دکتر درباره پسرم محمد وزن تولدش ۴۱۰۰ با قد ۵۴سانت بود الان دو ماه و هشت روزشه وزنش ۵۳۰۰ هست با قد ۶۵ سانت.۲ هفته هست که وزنش ثابت مونده.البته چند روز پیش حدود ۲ روز بهش آپتامیل pdfدادم که به خاطر ریفلاکس فیزیولوژیک همش بالا آورد وقطعش کردم.شما ببلاک معرفی کردین که میخوام شروع کنم.الان محمد حدودا چقد وزنش کمه و باید چند کیلو باشه؟

ببلاک رو چند وعده و چند میلی بدم هربار؟

آیا بجای ببلاک میشه آپتامیل اچ آر یا آپتامیل پپتی داد؟

آقای دکتر سوال آخرم اینکه نظرتون درباره محلول اینفترینی و سیمیلاک چیه؟میتونم از اونا به محمد بدم با توجه به ریفلاکسش

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

خیلی ممنون از توضیحاتتون.آقای دکتر لطفا با توجه وزن تولد محمد که ۴۱۰۰ با قد ۵۴ سانته.و الان که دو ماه و ده روزشه وزنش ۵۴۰۰ با قد ۶۵ هست.وزن ایده آلش چقد باید باشه؟آیا کمبود وزن داره؟

  • دکترهادی کیانور
    وزن گیری به عوامل مختلفی بستگی دارد ولی اگه بخواهیم خیلی ریاضی و از روی فرمول بگیم، وزن حداقل نرمال در این سن 5400 گرم است. قدشان هم نرمال است
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

با سلام خدمت لیلای عزیز و تشکر از ابراز محبتتان

در مورد سوال اول باید گفت که در متد جدید لازم نیست حتما سی سی خاصی برای کودکان اعمال بشه و فقط بر اساس علاقه و اشتهای شیرخوار مقدار شیر تنظیم میشه.

در مورد سوال دومتان استفاده از شیر خشک های اچ آ برای تمام کودکان توصیه میشه و در کودکان ریفلاکسی هم همینطور منتها باید مزه کمی بدش رو در نظر داشته باشید.

در مورد سوال سومتان فعلا در سن فرزند دلبندتان استفاده از این محلولها توصیه نمیشود.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 2 نتایج
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.