0
0

باسلام و خسته نباشید جناب آقای دکتر کیانور.

آران شاهدی زیر نظر شما بهش شیر خشک ل آچ آ 1

میدم که الان وارو پنج ماهگی شده و یک ماه خوردن شیر خشک رو شروع کرده از سه ماهگی شیر خودمو نخورد و جنابعالی شیر خشک معرفی کردید.ماه چهار روزی یک بارهم شیر خودم میدادم .آقای دکتر اطرافیان همش بهم استرس میدن که چون شیر خشک میخوره سیتم ایمنی اشخیلی میاد پایین وبخاطر فصل پاییز و سرما وشیوع کرونا من استرس گرفتم اینکه تا چه وقتی شیر خشک یک بدم و آیا میتونم بهش شیر بز بدم میگن عین شیر مادر هست.خواستم باهتون مشورت کنم و هفته پبش آران یه سرماخوردگی داشت تب میکرد.هر چی به منشی التمتس کردم وقت ویزبت نداد مجبور شدم ببرم یه دکتر دیگه.آقای دکتر آران ابریزش دهانی هم داره.قبلا هم برا کولیک و ریفلکس اشدارو دادید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

با سلام

لطفا به حرف دیگران توجه نکنید مخصوصا کسانی که باعث ایجاد استرس در شما می شوند. چون استرس باعث ضعیف شدن سیستم ایمنی میشود.

شیر مادر دارای ایمونوگلوبولین هایی است که کودک را در برابر بسیاری از بیماریها محافظت میکند. به همین خاطر من این شیر را بیشتر توصیه میکنم. اما توجه داشته باشید که بیشترین اثر ایمونوگلوبولین های شیر مادر تا 6 ماهگی است. پس زیاد نگران نباشید. استفاده از شیر خشک در این حالت برای فرزند شما با توجه به اینکه از شیر مادر محروم است بسیار خوب و کافی است و نگران هیچ چیز نباشید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.