شرایط استفاده

سایت دکتر هادی کیانور به دنبال آن است تا با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات و دانش روز ارتباطات بتواند سهمی هرچند کوچک در ارتقای آموزش و بهداشت و درمان بیماریهای کودکان و نوزادان و نوجوانان از طرفی و فرهنگ خودمراقبتی زنان در سن باروری، دوران بارداری و بعد از آن داشته باشد. هدف سایت دکتر هادی کیانور، برای این تیم مسئولیت بزرگی ایجاد می‌کند که شفاف‌سازی در تمامی ابعاد می‌تواند راه‌گشا باشد. همچنین بنا بر اهمیت و حساسیت موضوع سلامت مادر و فرزند و تمامی ابعاد مرتبط با آن، هر گونه تعامل با سایت دکتر هادی کیانور به هر منظور و هر طریقی باید در چارچوب تعهدات شفاف و روشن باشد. بنابراین، هر گونه استفاده از وب‌سایت، ابزارها و قابلیت‌های سایت دکتر هادی کیانور، به این معناست که تمامی مندرجات این مستند، از طرف مخاطب تماماً مطالعه و پذیرفته شده است. این مستند شامل تعاریف، شرایط تغییرات توافق‌نامه، حدود مسئولیت، نحوۀ استفاده از سرویس‌ها، حقوق مالکیت معنوی و موارد خارجی مجموعۀ سایت دکتر هادی کیانور است و هر گونه استفاده از تمامی امکانات و خدمات سایت دکتر هادی کیانور به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، از روی سایت، از طریق نرم‌افزارها، به اشتراک‌گذاری محتواهای سایت دکتر هادی کیانور یا هر طریق دیگری، در چارچوب این مستند خواهد بود.

تعاریف

سایت دکتر هادی کیانور شامل وب‌سایت، نرم‌افزار، ابزارها و محصولاتی است که به دکتر هادی کیانور تعلق دارد و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و تلاش شده تا مجموعۀ این ابزارها، اطلاعات، آموزش‌ها و پشتیبانی‌ها مطابق با شرایط فرهنگی محیطی کشور ایران طراحی، تدوین و تهیه شود. در این مستند وب‌سایت، نرم‌افزارها، ابزارها و تمامی قابلیت‌ها و امکانات مختلفی که به هر شکل از سوی مجموعۀ سایت دکتر هادی کیانور ارائه می‌شود، با نام «سایت دکتر هادی کیانور» است و به تمامی استفاده‌کنندگان از امکانات و خدمات، «کاربر» اطلاق می‌شود. از نظر این مستند تمامی اطلاعات، متون، گرافیک، نرم‌افزار، صوت، فیلم، عکس، نصایح، پیام‌ها، نظرات، پیشنهادهای ارائه‌شده در سایت دکتر هادی کیانور «محتوا» نامیده می‌شود و به منظور آگاهی دادن به مخاطب آماده شده است.

تغییرات توافق‌نامه

با توجه به این که سایت دکتر هادی کیانور برای رسیدن به اهداف خود از ابزارهای روز بهره می‌گیرد و به دلیل تلاش گستردۀ سایت دکتر هادی کیانور برای بهبود مستمر و توسعۀ تمام ابعاد، ممکن است در آینده نیاز به تغییر یا به‌روزرسانی تمام یا بخشی از این مستند وجود داشته باشد. سایت دکتر هادی کیانور خود را متعهد می‌داند که آخرین نسخۀ توافق‌نامه را از تاریخ مؤثر آن، در سایت منتشر کند و به کاربران محترم نیز توصیه می‌‌شود که در طول استفاده از سایت دکتر هادی کیانور، این مستند را به تناوب مطالعه فرمایند.

تحدید مسئولیت

سایت دکتر هادی کیانور هیچ گونه ادعایی نسبت متناسب بودن تمامی موارد ارائه‌شده برای تمامی کاربران ندارد و به همین دلیل هیچ گونه مسئولیتی در مورد عواقب تصمیمات و اعمالی که کاربر یا کاربران با برداشت مستقیم یا غیرمستقیم از محتوای متنی یا تصویری سایت دکتر هادی کیانور انجام دهند را نمی‌پذیرد. همچنین سایت دکتر هادی کیانور در خصوص تأثیر مستقیم محتواها، نقل‌قول کاربران به دیگران، نقل‌قول شخص ثالث با استنتاج از محتوای سایت دکتر هادی کیانور، هیچ مسئولیتی را متوجه خود نمی‌داند. استفادۀ نادرست از محتوای مندرج در سایت دکتر هادی کیانور یا توصیه و برداشت اشتباه از تمامی مندرجات آن، به هر نحوی، بر عهدۀ شخص یا عامر است و در هیچ صورتی و تحت هیچ شرایطی، هیچ‌ گونه ادعا و درخواست دعوی برای مجموعۀ سایت دکتر هادی کیانور، مورد پذیرش نخواهد بود.

نحوهٔ استفاده از مطالب و سلب مسئولیت

کاربر برای استفاده از سایت دکتر هادی کیانور متعهد می‌شود که در زمان استفاده از تمامی امکانات این مجموعه بیشتر از ۱۵ سال سن داشته و ساکن ایران و تحت قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران است. محتواهای ارائه‌شده در سایت دکتر هادی کیانور صرفاً هدف آموزشی و ارائۀ آگاهی دارد و به‌هیچ‌وجه کاربرد درمان، تجویز دارو یا توصیۀ پزشکی ندارد. هرچند سایت دکتر هادی کیانور تلاش می‌کند تا تمامی محتواها دقیق، جامع، صحیح و به‌روز باشد، اما نمی‌تواند این موارد را تضمین کند و در خصوص دقت، کامل بودن و به‌روز بودن محتواهای ارائه‌شده، مسئولیتی را نمی‌پذیرد. تمامی محتواهای ارائه‌شده در سایت دکتر هادی کیانور صرفاً با هدف بالا بردن اطلاعات عمومی کاربران است و به هیچ عنوان جایگزین تشخیص، تجویز و روش درمان پزشک نیست. به همین دلیل، به تمامی کاربران توصیه می‌شود که به منظور تشخیص و درمان به پزشک متخصص مراجعه کنند و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی از محتواهای سایت دکتر هادی کیانور با هدف خوددرمانی استفاده نشود.

حقوق مالکیت معنوی

کلیۀ موارد ارائه‌شده در سایت دکتر هادی کیانور اعم از مقالات، عکس‌ها، ابزارها و فیلم‌ها توسط دکتر هادی کیانور تهیه یا جمع آوری شده مجوز نشر آن از طریق این سایت اخذ شده است. بنابراین، سایت دکتر هادی کیانور کلیۀ حقوق مطالب، گرافیک‌ها، نقاشی‌ها، صوت‌ها، مستندات، فیلم‌ها و عکس‌ها را متعلق به خود می‌داند. روش‌ها و ابزارهای به اشتراک‌گذاری، با منظور اطلاع‌رسانی به افراد علاقه‌مند به یادگیری پیش‌بینی شده و بازنشر تمامی موارد برای مقاصد غیرتجاری و تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به خود هر مطلب در صورت استفادهٔ آنلاین بلامانع است. هر گونه کپی‌برداری یا سوءاستفاده به هر نحوی از متن‌ها، عکس‌ها، فیلم‌ها، صوت و به‌طورکلی محتوای سایت و طراحی ظاهری و ساختاری آن غیرقانونی و ناقض حقوق مالک است.

ارجاع به موارد خارجی

سایت دکتر هادی کیانور ممکن است به صورت مستقیم یا غیرمستقیم به افراد، خدمات، محل ارائه­ی خدمات درمانی یا بهداشتی، درمانگر یا پزشک متخصص و غیرمتخصص، دارو یا مکمل غذایی، مواد غذایی، ابزار و غیره اشاره یا آن موارد را معرفی کند. این معرفی می‌تواند به هر نحو و از هر طریقی مانند تصویر و محتوای متنی باشد. کلیۀ این موارد در سایت دکتر هادی کیانور با عنوان «موارد خارجی» نامیده می‌شود و سایت دکتر هادی کیانور هیچ گونه مسئولیتی در خصوص موارد خارجی را متوجه خود نمی‌داند. در صورت استفادۀ کاربر از هر یک از موارد خارجی، تمامی مسئولیت‌ها متوجه کاربر و ارائه‌دهندۀ خدمات یا محصولات است و سایت دکتر هادی کیانور هیچ ادعایی را مبنی بر عدم رضایت، کیفیت، کمیت، نوع خدمات و هر گونه نارضایتی را در خصوص موارد خارجی نخواهد پذیرفت.

با احترام دکتر هادی کیانور

متخصص بیماریهای کودکان، نوزادان و نوجوانان